İstanbul, Türkiye

İstanbul Hukuk Bürosu

Acasoy Hukuk, deneyimli ve başarılı Avukat Anıl Can Soysüren tarafından kurulan bir hukuk bürosu olarak hizmet vermektedir. İstanbul hukuk bürosu arayışınızda kaliteli olduğu gibi aynı zamanda güler yüzlü hizmet anlayışıyla çalışan Acasoy Hukuk Bürosu ile siz de iletişime geçerek profesyonel hukuki danışmanlık alabilirsiniz. Takım çalışmasının ne denli önemli olduğunun farkında olan Acasoy Hukuk Bürosu bu konuda alanında uzman bir ekibe sahip.

Dürüstlük ilkesiyle çalışan ve her koşulda doğru bilgi prensipleriyle hizmet veren Acasoy Hukuk Bürosu’nun çalışma alanları aşağıdaki gibidir:

– Aile Hukuku

– Ceza Hukuku

– İş Hukuku

– Ticaret Hukuku

– İcra ve İflas Hukuku

– Sözleşmeler ve Borçlar Hukuku

– Miras Hukuku

– İdare Hukuku

– Vergi Hukuku

– Tüketici Hukuku

– Gayrimenkul Hukuku

– Bilişim Hukuku

– Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku


Bunun yanı sıra diğer hukuk alanlarında da hizmet veren İstanbul Hukuk Bürosu Acasoy Hukuk ile siz de hukuki danışmanlık talep edebilirsiniz.

Bahçelievler Hukuk Bürosu

Acasoy Hukuk, İstanbul Bahçelievler ofisinde hizmet vermektedir. Vizyon ve misyon olarak verimli, etkin ve objektif çalışmayı kendine ilke edinen Acasoy Hukuk ile iletişime geçmek için avukata sor alanından form doldurabilirsiniz. Etik ve gizliliğe önem veren, avukatlık ruhsatlarını alırken ettikleri yemin her zaman akıllarında olan profesyonel hukuk kadrosu ile iletişim kurmak isterseniz form haricinde de telefonla ulaşabilir, WhatsApp’tan yazabilir ya da Bahçelievler ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle tüm iletişim kanallarımız üzerinden irtibata geçebilir, aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.

    Call Now Button
    Mesajlaşmaya Başla!
    Whatsapp Danışma Hattı
    Merhaba!
    Nasıl Yardımcı Olabiliriz?